PLENDEIT
PLENDEIT
shop

Dostawca rozwiązań dla przemysłu


Przemysł to obszar, który wymaga solidności oraz innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorcy nie zawsze mają jednak czas czy wiedzę, by samemu znaleźć pionierskie i funkcjonalne opcje jeśli chodzi o projektowanie i realizację inwestycji budowalnych. W takich sytuacjach warto postawić na współpracę z naszą firmą Perfopol.

Oferowane rozwiązania dla przemysłu

Blachy perforowane oraz siatki to nasza specjalizacja. Jesteśmy ich największym producentem w Polsce i od lat współpracujemy z wieloma uznanymi firmami związanymi z realizacją inwestycji perforowanych. Blacha perforowana, którą oferujemy, może spełniać funkcje zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. W przemyśle budowlanym najczęściej stanowi ona samonośne pokrycia dachowe lub okładziny ścienne. Każdorazowo liczyć można z naszej strony na kompleksową i profesjonalną obróbkę metalu. 0ferujemy ławy kominiarskie, która umożliwia pracę kominiarzom. W zakresie naszych usług są także kręgi perforowane, bez których ciężko sobie wyobrazić realizację wielu projektów budowlanych.

Dobra jakość w atrakcyjnych cenach

Oferowane przez nas rozwiązania cechują się innowacyjnością, solidnością wykonania, a także wysokimi parametrami jakości. Równocześnie dbamy o to, by ceny naszych usług były konkurencyjne, zwłaszcza przy okazji dużych zamówień. Nasze blachy i kręgi perforowane są produktem kompletnym - od produkcji aż do obróbki metalu. Materiały przez nas stworzone posłużyły do budowy takich obiektów jak hale magazynowe, biurowce czy galerie handlowe. Wyroby posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a jako firma cieszymy się bardzo dużym zaufaniem na rynku. Z pewnością popularność blach perforowanych będzie się zwiększać. A wszystko dlatego, że jest to materiał trwały i uniwersalny - można go także na wiele sposobów wykorzystać w przemyśle. Dzięki wielości rozwiązań jakie oferujemy (np. w kwestii wymiaru blach czy kształtu formatki) każdy przedsiębiorca znajdzie u nas opcję, która najlepiej pasuje do specyfiki jego biznesu i potrzeb firmy.
Inwestycje budowlane w przemyśle powinny być dokładnie przemyślane. Duże znaczenie odgrywa materiał, z jakiego powstaje dany budynek. Ważne, by wybrać surowiec, który jest funkcjonalny, trwały, a jednocześnie estetyczny - tak jak oferowane przez nas siatki i blachy perforowane. Co więcej, oferujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w przemyśle. Warto zaufać naszemu doświadczeniu - pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom, a nasze produkty dostępne są nie tylko na polskim rynku.

© Perfopol Sp. z o.o. 2021
ul. Radomska 76, 27-200 Starachowice, Polska
NIP: 664 000 08 22

tel. +48 41 274 58 08
e-mail: biuro@perfopol.pl

Projekt i wykonanie :