PLENDEIT
PLENDEIT
shop

O nas

Firma Perfopol powstała w 1990 roku

w 100% z kapitału polskiego. Od samego początku postawiliśmy na dynamiczny rozwój - ten cel cały czas pozostaje aktualny.

Obecnie jesteśmy największym polskim producentem blach perforowanych oraz siatek. Bogate doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwala ciągle rosnącej rzeszy klientów oferować wyroby najwyższej jakości. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi. Nasi pracownicy i ich zaangażowanie stanowią naszą siłę. Konsekwentnie unowocześniamy i rozbudowujemy zaplecze techniczne co pozwala nam stale rozszerzać ofertę wyrobów. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nie boi się nowych wyzwań. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i nowych technologii, które pomogą nam produkować wyroby o lepszych parametrach i jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach. Naszym zadaniem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i preferencjom.

Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość, co zostało potwierdzone między innymi certyfikatem jakości 
PN-EN ISO 9001:2009; PN-EN ISO 14001:2005, Solidna Firma 2012 czy też Gazele Biznesu.

Obecny kształt przedsiębiorstwa to przede wszystkim produkcja blach perforowanych, wszelkiego rodzaju siatek oraz konstrukcji stalowych uzupełniona o kompleksową i profesjonalną obróbkę metalu (CNC). Kolejnym elementem naszej działalności jest dział Szwalni, który oferuje odzież roboczą oraz wykonuje usługi sitodruku. Stawiamy do Państwa dyspozycji wykwalifikowaną załogę oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do udziału we wspólnym sukcesie, dołożymy wszelkich starań aby zmaksymalizować Państwa korzyści wynikające ze współpracy z nami.

O nas

© Perfopol Sp. z o.o. 2021
ul. Radomska 76, 27-200 Starachowice, Polska
NIP: 664 000 08 22

tel. +48 41 274 58 08
e-mail: biuro@perfopol.pl

Projekt i wykonanie :