Wyznacz trasę dojazdu do firmy Perfopol

start mapa strony lokalizacja polityka cookies RODO

O firmie - Pracownicy firmy

Zarząd firmy

Prezes
Zarządu

Paweł Przygoda

Prokurent

Piotr Chaja

V-ce Prezes Zarządu,
Pełnomocnik ds. SZJ

Ewelina Cieślik

Dyrekcja

Dyrektor ds. rozwoju i inwestycji

Krzysztof Chaja

(wew. 121)

 

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Łukasz Świercz

(wew. 144)

 

Dyrektor ds. administracyjno ekonomicznych

Tomasz Jaskros

(wew. 125)

 

Sekretariat

Sekretarka, Specjalista ds. Kadr

Barbara Wolska

(wew. 139)

Dział Prawny

Prawnik

Renata Jóźwik

(wew. 167)

Dział Księgowości i Kadry

Główna księgowa

Maria Maciąg

(wew. 138)

 

Księgowa

Barbara Sadłowska

(wew. 152)

 

Księgowa

Katarzyna Mirska-Adamczyk

(wew. 152)

 

Księgowa

Ewa Cymerys

(wew. 126)

 

Księgowa

Magdalena Wilczyńska

(wew. 126)

Dział Zaopatrzenia

Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu

Jerzy Lis

(wew. 150)

 

Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu

Grażyna Lis

(wew. 147)

Dział Marketingu i Ofertowania

Kierownik Działu - Blachy perforowane

Magdalena Siwiec

(wew. 149)

 

Siatki zgrzewane, siatki plecione, siatki cięto-ciągnione

Elżbieta Kaczmarska

(wew. 161)

 

Sita szczelinowe zgrzewane, konstrukcje stalowe

Michał Pazderski

(wew. 154)

 

Rejestracja zamówień

Małgorzata Knafel

(wew. 124)

 


 

Dział Realizacji Zamówień i Logistyki

Kierownik działu

Mariusz Kita

(wew. 141)

 

Realizacja zamówień

Aneta Świątek

(wew. 155)

 

Spedycja

Katarzyna Gołąb

(wew. 135)

 

Spedycja

Paweł Krzemiński

(wew. 165)

 

Spedycja

Małgorzata Mamcarz

(wew. 128)

 

Spedycja

Andrzej Dekiel

(wew. 142)

 

Dział Technologiczny

Kierownik Działu

Mateusz Woźniak

(wew. 160)

 

Konstruktor

Robert Tuz

(wew. 151)

 

Technolog - konstruktor

Artur Mastalerz

(wew. 164)

 

Technolog - konstruktor

Wojciech Kosowski

(wew. 178)

 

Technolog - konstruktor

Tomasz Chojnacki

(wew. 133)

 

Technolog - konstruktor

Piotr Łasak

(wew. 151)

 

Technolog - konstruktor

Sebastian Siwiec

(wew. 178)

 

Dział Produkcji

Kierownik Produkcji

Łukasz Zapała

(wew. 132)

 

Kierownik planowania produkcji

Rafał Chromiec

(wew. 146)

 

Specjalista ds. gospodarki materiałowej

Rafał Przydatek

(wew. 163)

 

Główny Energomechanik

Artur Latosek

(wew. 143)

 

Kierownik utrzymania ruchu

Wiesław Rożek

(wew. 143)

 

Kierownik kontroli jakości

Łukasz Książek

(wew. 123)

Szwalnia / Sitodruk

(wew. 122, 129)

Sklep internetowy www.metale-online.pl

blachy perforowany i siatki zgrzewane w standardowych formatach

Sklep internetowy www.mebleperforowane.pl

oferta obejmuje zarówno siedziska jak i regały ekspozycyjne perforowane

O firmie - Pracownicy firmy

Zarząd firmy

Prezes
Zarządu

Paweł Przygoda

Prokurent

Piotr Chaja

V-ce Prezes Zarządu,
Pełnomocnik ds. SZJ

Ewelina Cieślik

Dyrekcja

Dyrektor ds. rozwoju i inwestycji

Krzysztof Chaja

(wew. 121)

 

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

Łukasz Świercz

(wew. 144)

 

Dyrektor ds. administracyjno ekonomicznych

Tomasz Jaskros

(wew. 125)

 

Sekretariat

Sekretarka, Specjalista ds. Kadr

Barbara Wolska

(wew. 139)

Dział Prawny

Prawnik

Renata Jóźwik

(wew. 167)

Dział Księgowości i Kadry

Główna księgowa

Maria Maciąg

(wew. 138)

 

Księgowa

Barbara Sadłowska

(wew. 152)

 

Księgowa

Katarzyna Mirska-Adamczyk

(wew. 152)

 

Księgowa

Ewa Cymerys

(wew. 126)

 

Księgowa

Magdalena Wilczyńska

(wew. 126)

Dział Zaopatrzenia

Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu

Jerzy Lis

(wew. 150)

 

Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu

Grażyna Lis

(wew. 147)

Dział Marketingu i Ofertowania

Kierownik Działu - Blachy perforowane

Magdalena Siwiec

(wew. 149)

 

Siatki zgrzewane, siatki plecione, siatki cięto-ciągnione

Elżbieta Kaczmarska

(wew. 161)

 

Sita szczelinowe zgrzewane, konstrukcje stalowe

Michał Pazderski

(wew. 154)

 

Rejestracja zamówień

Małgorzata Knafel

(wew. 124)

 


 

Dział Realizacji Zamówień i Logistyki

Kierownik działu

Mariusz Kita

(wew. 141)

 

Realizacja zamówień

Aneta Świątek

(wew. 155)

 

Spedycja

Katarzyna Gołąb

(wew. 135)

 

Spedycja

Paweł Krzemiński

(wew. 165)

 

Spedycja

Małgorzata Mamcarz

(wew. 128)

 

Spedycja

Andrzej Dekiel

(wew. 142)

 

Dział Technologiczny

Kierownik Działu

Mateusz Woźniak

(wew. 160)

 

Konstruktor

Robert Tuz

(wew. 151)

 

Technolog - konstruktor

Artur Mastalerz

(wew. 164)

 

Technolog - konstruktor

Wojciech Kosowski

(wew. 178)

 

Technolog - konstruktor

Tomasz Chojnacki

(wew. 133)

 

Technolog - konstruktor

Piotr Łasak

(wew. 151)

 

Technolog - konstruktor

Sebastian Siwiec

(wew. 178)

 

Dział Produkcji

Kierownik Produkcji

Łukasz Zapała

(wew. 132)

 

Kierownik planowania produkcji

Rafał Chromiec

(wew. 146)

 

Specjalista ds. gospodarki materiałowej

Rafał Przydatek

(wew. 163)

 

Główny Energomechanik

Artur Latosek

(wew. 143)

 

Kierownik utrzymania ruchu

Wiesław Rożek

(wew. 143)

 

Kierownik kontroli jakości

Łukasz Książek

(wew. 123)

Szwalnia / Sitodruk

(wew. 122, 129)