PLENDEIT
PLENDEIT
shop

Kariera

Stawiamy na Ludzi.

Przedsiębiorstwo Perfopol będące liderem na rynku blach perforowanych oraz sit technicznych jest żywo zainteresowane zatrudnianiem ambitnych, kreatywnych osób mogących mieć pozytywny wpływ na dalszy rozwój firmy. Jeśli chcesz by portale i prasa pisały o Tobie jako o specjaliście – dołącz do nas! Przeczytaj artykuł o naszych pracownikach na www.myzawodowcy.pl

Jeżeli jesteś osobą z wykształceniem kierunkowym (obróbka metalu) lub chcącą u nas nabyć stosowną wiedzę i doświadczenie, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.

Oferujemy:

GWARANCJĘ STABILIZACJII

ROZWÓJ ZAWODOWY

REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
 Specjalista ds. ofertowania i handlu

Jeśli jesteś osobą, która:

  • ma doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej dla działów sprzedaży
  • dobrze czuje się w bezpośrednim i telefonicznym kontakcie z klientem
  • umie czytać dokumentację techniczną
  • ma doświadczenie w prowadzeniu korespondencji mailowej
  • biegle obsługuje programy pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym
  • jest zorientowana na jakość obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego

to chętnie powierzymy Ci zadania polegające na:

  • Koordynację procesu tworzenia oferty we współpracy z pozostałymi działami w firmie
  • przygotowywaniu ofert sprzedażowych
  • mailowej i telefonicznej obsłudze klienta monitorowaniu terminów wynikających z ustaleń i zapisów umowy z klientem
  • przygotowywaniu dokumentacji, zestawień i raportów sprzedażowych

oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • program wdrożenia do pracy na stanowisku
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia w zakresie sprzedawanych wyrobów
  • miłą niekorporacyjną atmosferę pracy

 Operator maszyn CNC - obróbka blach

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku: załadunek i rozładunek materiału
  • nadzór nad pracą maszyn, wykonywanie przeglądów bieżących, zgłaszanie awarii, uzupełnianie dokumentacji technologicznej
  • zapewnienie zgodności wymiarowej z dokumentacją
  • kontrola jakości wykonanych komponentów

Wymagania:

  • znajomość pracy na maszynach: wykrawarki rewolwerowe, lasery, prasy krawędziowe
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dyspozycyjność.
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice.

Wyślij CV na adres: barbara.wolska@perfopol.pl
lub dostarcz podanie na adres: Perfopol, ul. Radomska 76, Starachowice

Więcej informacji: Sekretariat firmy – Barbara Wolska, tel. 041 27 67 139

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H.Perfopol Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Radomska 76 w Starachowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.